29. HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALAMA VE DENETİM PROSEDÜRLERİ EĞİTİMİ’NİN SONUNA GELDİK


بسم الله الرحمن الرحیم

29. HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALAMA VE DENETİM PROSEDÜRLERİ EĞİTİMİ’NİN SONUNA GELDİK

17 Kasım 2020 tarihinde başlayan 5 günlük eğitim programımızı 21 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşen sınavımız ile tamamlamış bulunmaktayız. Tüm katılımcılarımıza tekrardan teşekkür ederiz. 5 gün boyunca GİMDES’in kurumsal yapısı, Dünya Helal Vakfı, Dar’ul Helal Medresesi, World Halal Council (Dünya Helal Konseyi), helal ve tayyib yaşamın önemi, gıda / kozmetik / temizlik / ilaç sektöründeki zararlı / şüpheli / haram katkı maddeleri ve geri kalan yaşamımızda dikkat etmemiz gereken konular başta olmak üzere pek çok konu katılımcılarımıza aktarıldı.

Gerek ders esnasında, gerekse ders sonunda gelen soruları da cevaplandırdık. Bu süreç boyunca katılımcılarımız sabırla ve istekle bizleri takip ettiler. Kendilerinden gelen dualara da ümmetimizi de katarak amin diyoruz.

Eğitimin son günü gerçekleştirmiş olduğumuz sınav sonuçları belli olduktan sonra, başarılı olan katılımcılarımıza sertifikaları takdim edilecektir.

Umarız ki 29.sunu gerçekleştirdiğimiz bu eğitim programımız hayırlara vesile olmuştur ve daha çok insanın helal ve tayyib yaşama yönelmesine vesile olacaktır. Gelecek eğitimlerimize katılmak için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin lütfen.