,

DARÛ’L HELAL MEDRESESİ TALEBELERİNDEN GELEN GÜZEL DÖNÜŞLER

Daru’l Helal Medresesi Eğitimleri kapsamında 1 yıllık süre zarfında hiç beklemediğimiz bir takım hayırlar da hâsıl oldu. Sizlerin de ilgisine mazhar olabilecek bir enstantaneyi sizinle paylaşmak isteriz. Öğrencilerimizden Muhammed Emin Üstün dersi kendisinin eğitim yaptığı kurumda kendi öğrencilerine de izlettirmiş ve aşağıdaki resimlerde de görülebileceği üzere oldukça sevimli görüntüler oluşmuş;
Muhammed Emin hocanın notu: Öğrencilerimizle Mehmet hocayı izliyoruz, eğitim çekirdekten başlar…

Eğitim öğretim yılını tamamladıktan sonra birçok öğrencimiz bizlere teşekkür mesajlarını da ilettiler.

Onlardan bir kaçını siz değerli takipçilerimizle de paylaşmak istedik;

Gül Arı: Asıl biz teşekkür ederiz hocam. Sizin vesilenizle çok hayırlı bir yıl geçirdik, çok şey öğrendik, farkına vardık. İnşeAllah hayatımıza geçirmeyi ve öğretmeyi de nasib eder Rabbim. Biz sizden Razıyız, Rabbim de razı olsun. Amin. Allah işlerinizi kolaylaştırsın, hayırla sonuçlandırsın.

Muhammed Emin Üstün: Çok teşekkürler her şey için Elman Bey. Online ortamda bizlere bu hizmeti sundunuz. İnşallah devam eden süreçte daha çok ilmimize bir şeyler katabiliriz. Bu eğitimden önce GİMDES ile ne zamandır tanışmak , katkı sunabilmek istiyordum bu iyi bir fırsat oldu bizler için.. Allah razı olsun.