HELAL VE TAYYİB TÜM SEKTÖRLER İSTANBUL’DA ZİRVE YAPIYOR SİZ DE GERÇEK HELALLE ZİRVE YAPMAK İSTERSENİZ ETKİNLİKLERİMİZE BUYURUN!

HELAL VE TAYYİB TÜM SEKTÖRLER İSTANBUL’DA ZİRVE YAPIYOR
SİZ DE GERÇEK HELALLE ZİRVE YAPMAK İSTERSENİZ ETKİNLİKLERİMİZE BUYURUN!

T.C Ticaret Bakanlığının ve KOSGEB’in maddi destekleri , WHC’ün’. MÜSİAD’ın, ASKON’un, TGTV’nin, İDSB’nin MEMUR-SEN’nin, TOÇ BİR-SEN’nin destekleri ile 04-07 Eylül 2019 CNR Uluslararası FOOD İstanbul Fuarında gerçekleştirilecek, 100’lerce firmamızda üretilen, 15 bin çeşit ürünün sergileneceği 7. Helal ve Tayyib Ürün ve Hizmet Fuarı ve fuarın son gününde, 7 Eylül’de, aynı çatı altında sektörümüzle ilgili önemli konuları görüşüp tartışacağı 11. Helal ve Tayyib Konferans etkinliklerimiz inanıyoruz, İslam ümmetine ve dünya insanlarına önemli bir kilometre taşı olacaktır.

Bu etkinliklerde GİMDES ve CNR FUARCILIK ev sahipliği yapacak. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyaca meşhur dünya başkenti İstanbul inanıyoruz, sizi de büyüleyecektir. 100 yıldır kendisine dayatılan, kendisine ait olmayan bir moderniteye mahkum edilmiş İslam ümmeti artık kendi modernitesini, kaybettiği helallerini bulmanın mutluluğunu yaşıyor.

3.8 Trilyon ABD dolarlık Helal pazarın gerçekleştirilmesi için üreticimiz, ihracatçımız, satıcımız, tüketicimiz ve kamu kurumlarımız güç birliği, gönül birliği yapıyoruz. Bütün ümmet el ele, gönül gönüle, omuz omuza olmak için 600 yıl İslama başkentlik yapmış İstanbul’da buluşuyoruz.

11. Uluslararası Helal ve Tayyib Konferansına Endonezya’dan, Malezya’dan, Amerika’dan, Almanya’dan, Rusya’dan, Afrika’dan, Ortadoğu’dan, Türkiye’den konularında uzman 16 konuşmacı 07 Eylül 2019 gününde CNR Fuar alanı 5. Hall’de

1. Dijital Platformlarda ve Medyada Helal Sertifika Gerekli midir?
2. Helal ve Tayyib Yaşam Sisteminde İnsan Kaynaklarını Geliştirmede Eğitim Sisteminin Önemi
3. Helal Güvence Sisteminin Bir Ögesi Olarak Helal ve Tayyib Kalite Yönetimi Sistemi
4. Helal ve Tayyib Sertifikalamada Akreditasyon (İcazet)
5. Helal ürün ve Helal Sertifikalamanın geleceği

Konuları üzerinde tebliğlerini sunacaklardır. 04-07 Eylül 2019 günlerinde yine aynı çatı altında CNR Fuarcılık işbirliği ile 7. Uluslararası Helal Ve Tayyib Ürünler Fuarı İslam Ümmetinin hizmetine sunulacaktır.

Bugüne kadar katılım gösteren Firmalarımız;

DEVREKANİ YEM VE GIDA HAYV. İNŞ. ORM. MAD. TUR. SAN. VE TİC. A.Ş– CENEVİZ GIDA VE KİMYA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ,–GALETAŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.–7K DAĞITIM SPUMY,– ŞANTİYE MÜHENDİSLİK VE DANIŞMALIK LTD.ŞTİ,– BOĞAZİÇİ KİMYA VE GIDA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.– ONAYLAR GIDA YEŞİL MERSİN BAKLİYAT,– HALAL DUNYA MARKETLERİ — GELKA ET TAVUK VE SUCUK ALİ GELEBEK– 111 PİZZA — İRFAY GIDA– BAMBU KÖZDE KÜNEFE- GONCA PURKAYA– ASİLNUR KİMYA KOZMETİK SAN. TİC. A.Ş.– YEŞİLMARKA SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.– ACICIK ÇİĞKÖFTE- MÜRŞİDE ÇAYHAN– DÜ.EL.SAN–NAFİA GIDA KOZMETİK TEMİZLİK İNŞ.TURZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.– LİMSAK GIDA – MUSAB ŞAHİN– SBS BİLİMSEL BİO ÇÖZÜMLER A.Ş– MİLAT ÇİKOLATA ŞEKERLEME SAN TİC LTD ŞTİ– ORGANİCA NATURAL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.– YAZICIOĞLU BAKLAVALARI MUHAMMED ABDULLAH KAYA,– NURCEVHER DONDURMA VE TATLI YUNUS CEVHER– NATURALİVE KOZMETİK İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.– KERVAN SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ,– PAMUCCO DOĞAL VE HİJYENİK ÜRÜNLER, —-KOZMOPOLİTAN GİDA SAN. VE TİC. A.S.– WOLF GIDA PAZARLAMA TURIZM SANAYI IÇ VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, ÜNAL GIDA VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ,– BALKAN SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.,– ORJİNAL FIRÇA DEĞİRMEN VE END. MAK. FIRÇALARI- SÜLEYMAN OKUR,– GÜNEYCE PAZARLAMA AGARTA — SAYGIN BİTKİSEL HAYV. VE DOĞAL GIDA ÜRÜN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.– AYHAN SEZER YAĞ VE GIDA END. LTD.ŞTİ, –ANAKO YUMURTA VE ÜRÜNLERİ GIDA SAN.– İTH. İHR.–VE TİC. A.Ş. CEVAT ERİŞ TAVUKÇULUK TURİZM VE DIŞ TİC LTD. A.Ş. – – HURMACINIZ-MEHMET YANGIN – – NATUROİL GIDA VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. – – İPEKYOLU BAHARAT VE GIDA SANAYİ İTH. İHR. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. – – DETAY TİCARET- RAMAZAN KILINÇ (ŞİFAY GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş.)- – GÖLCÜK SÜT MAMÜLLERİ SAN. TİC. MUSTAFA YİYEN – – ELİF ZİRAİ ÜRÜNLER GIDA ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş. –MADEVA İlaç San.Tic.AŞ–MİLAT ÇİKOLATA ŞEKERLEME Lim.__TATŞEN PAZARLAMA GIDA SAN.TİC.Lim.

Türkiye, Avrupa’nın, Afrika’nın, Orta Doğu’nun ve Asya’nın tam ortasında ve Helal Pazarın çok önemli ve aranan aktörü olarak bütün kardeşlerini “GİMDES’in HELAL VE TAYYİB TÜM SEKTÖRLER İSTANBUL’DA ZİRVE YAPIYOR “etkinliklerine davet etmektedir.