YÜZ AKLARIMIZ HALAL DUNYA MARKETLERİMİZ EVLERE HİZMETİ DEVREYE SOKUYOR 

YÜZ AKLARIMIZ HALAL DUNYA MARKETLERİMİZ EVLERE HİZMETİ DEVREYE SOKUYOR 

(Onlar) ne bir ticaretin, ne de bir alış-verişin kendilerini Allah’ı anmaktan, namazı dosdoğru kılmaktan ve zekat vermekten alıkoymadığı erlerdir! (Onlar, dehşetten) kalplerin ve gözlerin kendisine döneceği bir günden korkarlar. (Nûr, 37)

Her geçen gün yenileri açılan bu marketlerin Helal ve sağlıklı gıda maddelerini bulmakta zorluk çeken halkımıza büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bugüne kadar 44 şube teşebbüsü gerçekleşti. 

 

İnanıyoruz ki halkın talepleri doğrultusunda müteşebbis kardeşlerimiz yeni yatırımlarla Halal Dunya Marketleri’nin sayını artırmaya devam edecek ve 2019 yılı sonuna kadar market sayısı inşaallah 100’e ulaşacaktır. Son zamanlarda tüketicileri bilinçlendirme konferans ve seminerleri çerçevesinde tüketicilerde gelişen helal gıda bilinci artık büyük firmaları da Helal Sertifika almaya yönlendirmeye başladı. Kurulu marketlerimiz de hizmetlerini çoğaltmak yolunda evlere servis hizmetini de başlatıyorlar

HDM Adana Şubemizin ve HDM Başakşehir Şubemizin haberini daha önce bildirmiştik. Bu haberimizde de HDM Beylikdüzü Şubemizin “Evlere Servis” hizmetinin haberini bildiriyoruz.