, ,

17 RAMAZAN DÜNYA HELAL GÜNÜNE ÖZEL SLOGAN YARIŞMASI!

17 RAMAZAN DÜNYA HELAL GÜNÜNE ÖZEL SLOGAN YARIŞMASI!

“Artık elde ettiğiniz ganimetten Helal ve Tayyib olarak yiyin ve Allah’tan korkun! Şüphesiz ki Allah, Gafurdur (çok bağışlayandır), Rahîmdir (çok merhamet edendir).” -Enfal Suresi, 69. Ayet

GİMDES olarak Türkiye genelinde ödüllü “Helal ve Tayyib Gıda” slogan yarışması düzenliyoruz. Helal lokmayı kendine şiar edinen siz değerli gönüllülerimizin 17 Ramazan Dünya Helal Gününe özel slogan yarışmasına katılmasını heyecanla bekliyoruz.

Yarışmanın amacı, 17 Ramazan Dünya Helal Gününe dikkat çekmek, bu konuda farkındalığı arttırmak ve böylece insanların bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Ayrıca Helal ve Tayyib gıda konusunda toplumsal bilinç uyandırmaktır. Başvuruların 28 Mayıs 2018 (13 Ramazan) tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

GİMDES Heyeti tarafından ödül alanların belirleneceği slogan yarışmasında birinciye Çeyrek Altın, ikinciye 150 TL’lik kozmetik ve temizlik ürünü paketi, üçüncüye ise 100 TL’lik kozmetik ve temizlik ürünü paketi verilecektir. İlk 3’e giremeyen 10 kişiye ise Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER hocamızın kaleme aldığı 25 TL değerindeki “Yeniden Gıda Raporu” hediye edilecektir.

Slogan başvurularının “birgul.arslan@gimdes.org” mail adresine yapılması gerekmektedir.

17 RAMAZAN DÜNYA HELAL GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ