CORONA VİRÜSÜ, UYGUR MÜSLÜMANLARINA YAPILAN ZULÜM VE ÇİN MALLARINA BOYKOT


Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

“Yeryüzünde vuku bulan veya başınıza gelen hiçbir musibet yoktur ki, biz onu yaratmadan önce bir kitapta yazılı olmasın. Kuşkusuz bu Allah’a göre kolaydır. (Hadîd Suresi – 22-23)

Çin bu gidişle kendi kendini imha mı edecek?

Şunu düşünmeden edemiyorum…!

Yıllardır Uygur Türklerine akıl almaz işgenceler, zulümler yaparak asimile etmeye çalışan bu zalim topluluğa, Cenab-ı Allah sonunda gazabını mı yolladı?…

Her türlü hayvanı yiyen, insan cenini yiyen bu yamyam topluluk, eninde sonunda Dünya’nın başına belâ mı olacak?…

Bu konuda Amerika ve Avrupa’nın sessiz kalması hayra alamet değil…Bilinmez Corona virüs müsibetini Rabbimiz bu kafirler eli ile de uygulatmış olabilir mi?…

Gelişmeler çok önemli… Dikkatle takip edelim…

Allah (cc) Müslüman Ümmeti her türlü musibetten korusun….

Çin, sessiz sedasız İslamın bin küsür yıllık cephesi TÜRKİSTAN’ı zulüm mahşerine çevirdi. Erkekler ya mezarda ya zindanda, kadınlar ve çocuklar her türlü zulum altında.

“Allah sizi ancak, din hususunda sizinle savaşan, sizi yurtlarınızdan çıkaran ve çıkarılmanıza yardım eden kimselerle dostluk etmekten men’ eder! Artık kim onlara dostluk ederse, işte onlar zâlimlerin ta kendileridir!” (Mümtehine.9)

ayetine göre Çin mallarını almak ya da satmak caiz olmuyor, üstelik corona virüs tehlikesi de cabası. Müslüman iş adamları alternatif ürünler imal etmek için seferber olmalıdır. Hem sağlığını ve hem dinini korumak için; UYAN Ey Müslüman!

ÇİN MALLARINA BOYKOT