DÜNYA HELAL VAKFI YARARINA KERMES DÜZENLENİYOR


GİMDES Gönüllü Hanımlar tarafından 24 -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Dünya Helal Vakfı yararına kermes organizasyonu gerçekleştirilecektir. Başakşehir’de 7 gün boyunca saat 10:00-19:00 arası ziyaret edilebilecek olan kermese tüm halkımızı bekliyoruz.

Kermes sunumlarında GİMDES Gönüllü Hanımların ülkemizin her bölgesinden yoğun ilgi göstererek, el emekleri ile hazırladıkları birçok ürün satışa sunulacaktır.Hazırlık aşamasında oldukça büyük bir ilgi gösterilen kermesimize tüm kardeşlerimizin desteğini beklemekteyiz.Allah emeği geçen herkesten razı olsun.Kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Dünya Helal Vakfı ile uluslararası nitelikte ’’Dar’ul Halal Medresesi ve Helal Ürünleri Araştırma Laboratuvarı’’ projelerimizi gerçekleştirme gayretindeyiz. Çalışmalarımıza hanım kardeşlerimizin desteğinde hazırlanan kermes organizasyonu ile devam etmekteyiz.

Kermes Sunumlarında;

Yiyecek Standı: Helal ve tayyib bir şekilde hazırlanmış olan yaş pastalar,ekler vb.unlu mamüller Temizlik Ürünleri Standı:GİMDES helal sertifikasına sahip olan temizlik ve kişisel bakım ürünleri Çeyiz Standı:Gelinlik kızlarımızın ihtiyacı olan çeyizlik ürünler ve diğer ürün kategorilerinde birçok stant yer alacaktır.

Kermes Adresi:

Başakşehir Mah.Başakşehir 1.Etap,(KİPTAŞ) 34480 Başakşehir,İstanbul