İLAÇ VE AŞIDA HELAL VE TAYYİBLİK ŞARTLARI GARANTİLENMEDEN BU KAVGA BİTMEZ

 

İLAÇ VE AŞIDA HELAL VE TAYYİBLİK ŞARTLARI GARANTİLENMEDEN BU KAVGA BİTMEZ. 

Günümüzde Helal Lokma konusunda çocuklarımızı yetiştirmede karşı karşıya kaldığımız sıkıntı sadece gıda ürünleri değil çocuklarımıza yaptırdığımız aşılardan hastalandıklarında kullandığımız ilaçlara kadar bir çok sıkıntı ile karşı karşıyayız. Bu konuda bilinç artıkça helal ilaç, helal aşı arayışları hızla artış gösteriyor. Buna bağlı olarak aşı reddi çığ gibi büyüyor. Aşıcılar, insanları salgın hastalıklarla tehdit edeceklerine biran evvel Helal ilaç ve Helal aşı üretimini gerçekleştirmelidirler.

Uluslararası Medikal Aşı Konseyi (The International Medical Council on Vaccination); medikal doktorlar, lisanslı hemşireler ve diğer nitelikli medikal profesyonellerin kurdukları bir sivil toplum kuruluşudur. Konsey, ilaç firmaları, hükümetler ve medikal ajansların aşıların güvenli, etkili ve zararsız olduğu iddiasına karşı gerçekleri açıklama amacı gütmektedir. 83 tıp doktoru, medikal eğitimi almış hemşirelerden oluşan bilim insanı bu belgeye imzalarını atmışlar.

Daha önceki yazılarımızda “Giderek artan miktarda kanıt gösteriyor ki çocuklara yapılan ve sayısı aşırı derecede artan aşılar, aşı üreticilerini zengin ederken çocukları da sağlıksızlaştırıyor. İstatistikler çocukların giderek daha çok hastalandığını gösteriyor.” ifadeleri ile mevcut aşı uygulamaları hakkında endişelerimizi belirtmiştik. Bizi birçok belgeler adeta teyit etmektedir.

DİKKAT! AŞIRI İLAÇLARLA, AŞILARLA OTO BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZİ ÇÖKERTİYORUZ

Hastalıkları çoğaltarak insanları, ömür boyu, ilaç ve aşı bağımlısı yaptılar. Bu İnsanlar aşıların hastalığı önlediğini söylediklerinde yanılıyorlardı. Yaptıkları, vücudun detoksifikasyonunu engellemekti, böylece toksinleri süresiz olarak depolamak için zorlamaktı. Enfeksiyöz hastalık olarak düşündüğümüz şey aslında kendini temizlemeye çalışan vücuttu. Vücudun bir aşıyla bunu yapma yeteneğini yok ettiğimizde, asla sağlıklı olamayız. Öyleyse, “hastalığı yakalayamıyoruz”, fakat gerçekten kaç farklı yoldan hastalanıyoruz farkında mıyız? Sonuçta,Enfeksiyonu önleyemedik. Bilakis İyileşmeyi önledik.

Aşılar ile ilgisi olduğu belgelenmiş bazı hastalıklar: 

Oto bağışıklık, kanser, beyin hasarı, Alerji ve egzama, Arterit, Astım, Otizm, Reflü, Diyabet , Böbrek hastalıkları, Çocuk düşürme, Nöroloji sistemi hastalıkları, Ani bebek ölümü sendromu

Medikal literatür de bilinen bazı aşıların yan etkileri belgelenmiştir. Bunlar: 

Kan pıhtılaşma zorluğu, kalp krizi, kanama; Kulak enfeksiyonları; Bayılma ; Diyaliz gerektiren böbrek kayıpları; Felç/epilepsy; Ürtiker ve anafilaksi gibi ciddi alerjik reaksiyonlar; Ani Ölümler

Hasta olduğunuzda, ilaç firmaları, sigorta firmaları ve medikal sistem zengin olmaktadır. Aşılar yaşam boyu bağışıklık sağlamamaktadır. Bu nedenle ilave aşılar tavsiye edilmektedir. Her ilave aşı yan etki riskini arttırmaktadır. Aşıların yan etkileri hayatınızın kalan kısmında sizleri ve çocuklarınızı hasta yapabilmektedir.

Bir Müslüman olarak; Herkes ne üretirse üretsin, ne satarsa satsın. Ama ben Müslümanım Helal yaşamak istiyorum. Helal yemek, Helal içmek, Helal ilaç, helal aşı istiyorum. Bana kimse inancıma uymayan maddeleri haberim olmadan, bilgimin dışında tükettiremez, yediremez, içeremez.