Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak!

Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak!
Haykırsam, kollarımı makas gibi açarak:
Durun, durun, bir dünya iniyor tepemizden,
Çatırtılar geliyor karanlık kubbemizden,

SESİMİ GENİŞ KİTLELERE DUYURAMIYORUM DUYANLAR DA CENGEVERLİK YAPTIĞIMI SANIYOR

Onlar (sana) tuzak kurarlarken Allah da (onlara) tuzak kuruyordu. Çünkü Allah tuzak kuranların en iyisidir. (En’fal 30)
” Onlar tuzak kurdu. Allah da tuzak kurdu. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. ” (Ali İmran 54)

ABD’nin bir planı var deniyor, AB’nin bir planı var deniyor, ÇİN’in bir planı var deniyor, Rusya’nın bir planı var deniyor. Herkezin bir planı varsa hepsinin üzerinde Allah(cc)ın da bir planı olamaz mı?.O’nun planı var şimdi önümüzde. Hepimiz tutukluyuz bu yüzden O’nun mülkünde. Başkanlıktan, bakanlara, diyanetten müftülüklere bu planda adeta gardiyanlık görevini sadakatle yürütüyorlar. Talimat üstüne talimat yayınlıyorlar. İkinci bir emre kadar, Camiler kapansın, Cuma namazları kılınmasın, insanlar birbirine sarmaş dolaş olmasın, tokalaşmasın, aralarında en az 1 metre mesafe olsun, uzaktan baksınlar birbirlerine, sokaklarda dolaşmasınlar, her türlü toplantılar yasaklansın, herkez evde otursunlar. Bu talimatlara uymanın vatandaşlık görevi olduğu aksi davrananların adeta vatan haini olacağı şidetle vurgulanıyor.

Allah(cc) kendi mülkünde, kendi yarattığı kullarını bugüne kadar asude bir şekilde yaşattığı yurtlarında korku ve endişe içerisinde yaşatıyor. Bu bir Allah(cc)’in küresel müsibetinten başka bir şey olabilir mi?

Tamam! bu görev şuuruna karşı değiliz. Ama ister istemez soruyor insan; ALkollü içkiler korona virüsü kadar tehlikeli değilmi?, Alımda satımda almış başını gider faizcilik korona kadar tehlikeli değilmi?, Aileleri mahveden cinayetlere sebep olan İstanbul sözleşmesi korona kadar tehlikeli değilmi?, Sapkın ilişkileri uygulayan, yayan şahıs ve kuruluşların serbestçe dolaşmaları korona kadar tehlikeli değilmi?, resmi fuhuş yuvaları, zina korona kadar tehlikeli değil mi?, Sigara korona kadar tehlikeli değil mi?, Genetik yapıları değiştirilmiş ürünleri tükettirmek korona kadar tehlikeli değilmi?, MSG’li ürünlerin zararlı oldukları bilindiği halde üretimine izin vermek korona kadar tehlikeli değilmi?, Rabbimizin haram ve necis olduğunu beyanettiği hayvanın katkı maddelerini içeren ilaçları, aşıları tükettirmek korona kadar tehlikeli değilmi?. Bu ve daha birçok sorular cevapsız kalıyorken ve bu illetler sebebi ile yılda onbinlerce insanımız ölürken, korona için kopartılan bu yaygara, çıkartılan ayyuka kusura bakmayın insana ciddiyet duygusu vermiyor. Biliyorum Kıral çıplak diyen insanlar sevilmez. Ama sevilmese de her devirde kral çıplak diyecek doğrucu davutlar çıkmaya devam edecektir.